Koniec pilotnej fázy

Po úspešnom ukončení pilotnej fázy zisťovania a pravidelnej aktualizácie Indexu realitného zdravia vstupujeme do obdobia, v ktorom realitný index predstavíme verejnosti. Uvádzacia komunikačná kampaň prebehne v mesiaci september v televízii TA3, ktorá je mediálnym partnerom projektu. TA3 odvysiela 70 spotov v dĺžke 10s, ktoré budú zamerané na prezentáciu Indexu realitného zdravia a vysvetlenie stupnice Indexu. Každomesačne bude pripravená aktualizácia indexu a jeho aktuálny stav. Silnú podporu Indexu pripravil portál reality.sk a časopis RealitySK.

Chceli by sme sa poďakovať za Vašu účasť v prieskume, ktorým zisťujeme aktuálnu hodnotu Indexu realitného zdravia. Jeho hodnota sa v mesiaci júl mierne zlepšila z júnových 2,78 na aktuálnych 2,6 s pozitívnym výhľadom na august.

Vďaka Vám máme pilotnú fázu úspešne za sebou a veríme, že aj v ďalšom období sa budeme môcť spoľahnúť na Vašu súčinnosť. Index realitného zdravia budeme zisťovať každý mesiac, v jeho poslednom týždni a v prvom týždni mesiaca nasledujúceho.
Sme presvedčení, že vďaka našej spoločnej aktivite pomôžeme transparentnosti realitného trhu Slovenska.

Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.